Wielkość czcionki

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Rekiny Futbolu po raz dziesiąty – już jutro!

Krzysztof Napierski / 07 marca 2019

Już jutro, już po raz 10., Mława powita harcerzy i harcerki z całej Polski, aby ponownie wziąć udział w Mistrzostwach Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Nożnej Rekiny Futbolu!

X edycja mistrzostw będzie się odbywała w dniach 8-10 marca na trzech obiektach sportowych: w Mławskiej Hali Sportowej, hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 oraz hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym. Swoją obecność potwierdziło 350 harcerzy z całej Polski – m.in. z Radomska, Skierniewic, Białegostoku, Kutna czy Makowa Mazowieckiego. Ceremonia otwarcia mistrzostw rozpocznie się w piątek 8 marca o godz. 18.30 w Mławskiej Hali Sportowej.

W kolejnych dniach uczestnicy będą rywalizować w sześciu kategoriach wiekowych. Poza meczami drużynowymi, będzie możliwość wzięcia udziału w różnych innych turniejach wieczornych, jak np. Street Soccer czy FIFA.

W Rekinach nie jest ważne, czy grasz profesjonalnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z piłką nożną. Wielu uczestników gra już od wielu lat, a niektórzy zetknęli się z piłką po raz pierwszy. Mimo wszystko wiemy, że każdy da z siebie wszystko, aby zdobyć puchar!

Więcej informacji znajdziecie na https://www.facebook.com/rekinyfutbolu/.

Imprezę organizuje Chorągiew Mazowiecka ZHP i Hufiec ZHP Mława. Współorganizatorami mistrzostw są: Mławska Hala Sportowa, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Mławie, Miejski Dom Kultury w Mławie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie oraz Zespół Szkół nr 2 w Mławie.

Organizatorzy, KN