Ankieta - System monitorowania i oceny skuteczności działań Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Ankieta - System monitorowania i oceny skuteczności działań Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025

Magdalena Grzywacz / 10 maja 2019

Szanowni Państwo,

jednym z elementów działań Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 jest prowadzenie monitoringu procesu rewitalizacji. Wnioski z monitoringu są bazą do identyfikacji pojawiających się trudności, źródłem wiedzy na temat propozycji usprawnień oraz podstawą do przygotowania rocznego sprawozdania z oceny zadań realizowanych w zakresie rewitalizacji.

Aby poznać Państwa opinię w zakresie działań podejmowanych w ramach  Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława na lata 2016-2025 przygotowaliśmy ankietę. Wszelkie zebrane informacje będą nam służyły do sporządzenia zbiorczych zestawień. Mamy nadzieję, iż przy Państwa udziale uda się realnie ocenić skuteczność podejmowanych działań rewitalizacyjnych w celu poprawy sytuacji mieszkańców miasta.

Na wypełnione ankiety czekamy do 27 maja 2019 r.

Ankieta skierowana jest do:

  1. mieszkańców miasta Mława,
  2. podmiotów gospodarczych działających na terenie miasta Mława,
  3. stowarzyszeń, fundacji oraz organizacji społecznych,

ANKIETA DO POBRANIA wersja PDF

Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy, a jej wyniki będą prezentowane

wyłącznie w formie zbiorczej.

 

Wypełnione ankiety prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: rewitalizacjaatmlawa [dot] pl (rewitalizacja[at]mlawa[dot]pl)

 lub

umieścić  w urnie ustawionej przy wejściu do Urzędu  Miasta Mława

w terminie do 27 maja 2019r.