Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Bezpłatny aerobik dla mieszkańców

Krzysztof Napierski / 10 maja 2023

Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć aerobiku dedykowanych mieszkańcom Miasta Mława, już od 10 maja 2023 r.

Po krótkiej przerwie, w czasie ogólnopolskiej majówki, w realizacji zajęć aerobowych prowadzonych w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława, będących alternatywną formą spędzania wolnego czasu, która zwiększa czynniki chroniące zapobiegając negatywnym zjawiskom związanym z uzależnieniami, promuje zdrowy styl życia, integruje środowisko lokalne, jest nie tylko modną, ale i zdrową formą spędzania czasu wolnego, dając możliwość oderwanie się od codziennych zajęć, zrzucenia kilku zbędnych kilogramów, ale również uodpornienie i ochrony przed schorzeniami, przypominamy i zapraszamy do skorzystania z oferty Miasta Mława. 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego trenera.
Trening dopasowany jest do możliwości oraz potrzeb grupy. 
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w lokalu przy ul. Mariackiej 20.

W poniedziałki i środy w godzinach od 17.00-18.00 dla starszych Pań oraz od 20.00-21.00 dla Pań młodszych.

W przypadku dużej liczby chętnych, która przekraczałaby limit osób uczestniczących zajęciach istnieje konieczności wyboru tylko jednego dnia w tygodniu.  

Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnych zajęć rozciągająco-relaksacyjnych (joga).
To ciekawa forma spędzania czasu wolnego, która jest jednocześnie doskonałym środkiem antystresowym. Ćwiczenia poprawiają gibkość oraz pobudzają przemianę materii. Poprawia się także funkcjonowanie układu krwionośnego i oddechowego, co skutkuje lepszym dotlenieniem organizmu, a tym samym lepszą koncentracją, sprawnością intelektualną, mniejszą podatnością na zmęczenie. 
Ćwiczenia rozciągająco-relaksacyjne prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora. 

Zajęcia prowadzone są  dwa razy w tygodniu.

W każdy wtorek i czwartek od godz. 18.30 do 20.00 w lokalu, przy ul. Mariackiej 20.

Więcej informacji, zapisy w Wydziale Oświaty i Polityki Społecznej, ul. 18 Stycznia 4/25, tel. 23 654 56 38 wew. 410.

ES / OS