Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Kiedy śmieci – pobierz darmową aplikację na telefon!

Krzysztof Napierski / 02 stycznia 2023

Zapraszamy do pobierania darmowej, prostej i przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej „Kiedy śmieci”, która posiada kilka funkcji, ale jedno główne zadanie: poinformować o zbliżającym się terminie odbioru odpadów.

Po określeniu miejsca odbioru odpadów, aplikacja dyskretnie przypomni użytkownikowi o tym, że jutro odbiór danej frakcji odpadów. Istnieje też możliwość zmiany powiadomienia o najbliższym odbiorze (1-5 dni) oraz ustawienia dodatkowego przypomnienia w dniu odbioru.

W aplikacji zamieszczone są zasady prawidłowej segregacji śmieci oraz słownik odpadów. Dostępne są również dane PSZOK-u oraz dodatkowe informacje z gminy dot. gospodarki odpadami, np. terminy i zasady płatności. Użytkownicy również poprzez aplikację mogą otrzymywać wiadomości ze swojej gminy dotyczące bieżących wydarzeń i informacji.

Aplikacja jest bezpieczna i nie wymaga od użytkownika podawania jakichkolwiek danych, w tym numeru telefonu. Można ją pobrać ze sklepów Google Play lub App Store – wchodząc na stronę wybranego lub korzystając z kodu QR na załączonej grafice.

Z kolei 10 stycznia 2023 r. na naszej stronie udostępnimy do pobrania nowy wzór deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

PS, KN