Mławskie Święto Biegania za nami | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Mławskie Święto Biegania za nami

Krzysztof Napierski / 19 października 2021

Ponad 300 osób rywalizowało o laury najlepszych w Mławskim Święcie Biegania. W niedzielę 17 października ulice Mławy stały się areną zmagań miłośników zdrowej rekreacji i sportu. Najszybsi otrzymali medale i nagrody rzeczowe. Spośród mieszkańców naszego miasta bezkonkurencyjni okazali się Dorota Kubalska i Grzegorz Kamiński.

Podczas Mławskiego Święta Biegania można się było sprawdzić w jednej z czterech kategorii: bieg na 5 km, marsz Nordic Walking, półmaraton (bieg główny) i bieg na 10 km. Szczegółowa klasyfikacja końcowa znajduje się TUTAJ. Dodatkowe nagrody dla najlepszej mławianki i najlepszego mławianina ufundował Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski. Trafiły one do rąk Doroty Kubalskiej i Grzegorza Kamińskiego. Gratulujemy!

Organizatorami Mławskiego Święta Biegania były Klub Pływacki Płetwal Mława i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Patronat nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Mława. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie zdrowia publicznego i sfinansowany z Miejskiego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2021 r.

Więcej zdjęć z wydarzenia można obejrzeć na stronie facebookowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

KN / KSM

fot.: MOSiR