Płacisz podatki w Mławie? Możesz liczyć na osobiste korzyści! | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Płacisz podatki w Mławie? Możesz liczyć na osobiste korzyści!

Magdalena Grzywacz / 03 lutego 2022

Jeśli jesteś związany z Mławą, rozlicz w naszym mieście swój PIT i czerp z tego korzyści! Możesz liczyć np. na dodatkowe punkty przy rekrutacji dziecka do przedszkola i otrzymanie Karty Mławiaka, która uprawnia m.in. do darmowych przejazdów Mławską Komunikacją Miejską.

Wchodzimy w okres rozliczeń rocznych. Do końca lutego pracodawcy są zobowiązani przekazać pracownikom informacje o uzyskanych przez nich dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych, a także wysokości potrąconych składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.  Te informacje zawiera PIT 11. Zanim na podstawie danych zapisanych w tym dokumencie wypełnimy roczne zeznanie podatkowe, warto pomyśleć o tym, aby rozliczyć się w Mławie. Jeśli zostawiasz swój podatek w naszym mieście, możesz czerpać z tego korzyści. Twoje pieniądze przeznaczymy m.in. na budowę placów zabaw, ulic, chodników, oświetlenia, obiektów sportowych. Dzięki nim nasze miasto będzie dalej prężnie się rozwijać. Możesz też osiągnąć osobiste korzyści – jako osoba, która opłaca podatek w Mławie otrzymujesz dodatkowe punkty przy rekrutacji Twojego dziecka do przedszkola i Kartę Mławiaka, która uprawnia do bezpłatnych przejazdów Mławską Komunikacją Miejską oraz  zniżek u Partnerów Karty Mławiaka (ich lista jest dostępna TUTAJ).

To, jaki udział z twojego PIT-u trafia do budżetu miasta możesz łatwo sprawdzić wchodząc na stronę:

https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-miasta/mlawa/2021. Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.

Jeśli już zostawiasz swój podatek w naszym mieście – jesteśmy z Ciebie dumni. Jeśli jeszcze tego nie robisz - dołącz do nas i rozlicz swój PIT w Mławie. To proste – w zeznaniu rocznym wpisz adres Urzędu Skarbowego w Mławie. 

Rozlicz swój PIT w Mławie  - kampania społeczna Burmistrza Miasta Mława

Magdalena Grzywacz/RP UMM