Pociągiem „Słonecznym” z Mławy nad morze | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Pociągiem „Słonecznym” z Mławy nad morze

Urszula Adamczyk / 13 czerwca 2024

Już w pierwszą sobotę wakacji na szlak wyruszy pociąg „Słoneczny” do Ustki. „Słoneczny” będzie kursował 7 dni w tygodni przez całe wakacje. Pociąg składa się z nowoczesnych, klimatyzowanych wagonów piętrowych, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażonych w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery.

Dodatkowo, tak jak w poprzednim roku, uruchomione zostanie połączenie w soboty, niedziele i święta - „Słoneczny – BIS”. Oba pociągi będą zatrzymywać się w Mławie.
Oprócz Warszawy i Mławy pociąg zatrzyma się w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku, Ciechanowie, Mławie, Działdowie, Iławie oraz w Prabutach, Malborku, Tczewie, Gdańsku Głównym, Gdańsku Wrzeszczu, Gdańsku Oliwie, Sopocie i Gdyni Głównej.
Po wyjechaniu z Trójmiasta pociąg zatrzyma się również w Wejherowie, Lęborku i Słupsku, by zakończyć trasę w Ustce.
Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie sloneczny.mazowieckie.com.pl. W cenie biletu podróżny może zabrać rower lub psa. Zakupu biletów można dokonać w kasach biletowych, za pośrednictwem aplikacji Kolei Mazowieckich, strony bilety.mazowieckie.com.pl, w innych aplikacjach mobilnych, biletomatach KM, a także bezpośrednio u kierownika pociągu.
Podobnie jak w zeszłym roku, za bilet normalny w jedną stronę z Warszawy do Ustki zapłacimy 75 zł, a do Trójmiasta 60 zł. Sprzedaż biletów rozpocznie się 16 czerwca.
Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.sloneczny.mazowieckie.com.pl. Bilety na przejazd pociągiem „Słoneczny” można zakupić w aplikacji mobilnej KM, kasach biletowych, na stronie www.bilety.mazowieckie.com.pl, biletomatach KM oraz u kierownika pociągu.