Rekiny Futbolu z Francją w tle | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Rekiny Futbolu z Francją w tle

Urszula Adamczyk / 13 lutego 2024

Ponownie, jak co roku w pierwszy weekend marca, do Mławy zjadą harcerze z całej Polski na turniej piłki nożnej – Rekiny Futbolu –  Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej Związku Harcerstwa Polskiego w Halowej Piłce Nożnej.

Wydarzenie jest organizowane po raz 13. Jego organizatorem jest Hufiec ZHP Mława. Mecze będą rozgrywane w trzech miejscach na terenie Mławy: w Mławskiej Hali Sportowej oraz w salach przy Szkole Podstawowej nr 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 6. Rozgrywki odbędą się w kilku kategoriach: zuchy (drużyny mieszane), żeńska 10-15 lat, żeńska 16 lat wzwyż, męska 10-13 lat, męska 14-16 lat, męska 17 lat wzwyż. W piątek 1 marca nastąpi uroczyste otwarcie mistrzostw. W sobotę odbędą się ćwierćfinały, a w niedzielę przed południem rozegrane zostaną mecze półfinanałowe, a po nich finały. W trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone dodatkowe rywalizacje, m.in. turniej cheerleaderek. Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia będzie Francja.
Corocznie do Mławy przyjeżdża na turniej ok. 600 uczestników! Mistrzostwa odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu  Miasta Mława.

UA/KSM