Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024. Niech będzie udany i pełen owocnej pracy | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024. Niech będzie udany i pełen owocnej pracy

Urszula Adamczyk / 04 września 2023

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kolejny rok szkolny rozpoczynamy pełni nadziei i nowych możliwości. Dla wszystkich będzie to czas kontynuacji ważnej misji edukacyjnej.
Szanowni Nauczyciele – Państwa pasja i zaangażowanie w kształtowanie młodych umysłów są iskrą, która zapala ogień ciekawości i wiedzy. Inspirują Państwo uczniów do odkrywania świata w sposób głęboki i autentyczny, a Państwa  postawa stanowi bazę, na której każdy uczeń buduje swoją własną drogę.
Szanowni Pracownicy Szkoły, to dzięki Państwu cała infrastruktura edukacyjna placówki działa tak sprawnie. Państwa praca, choć często niewidoczna, tworzy podstawy dla sukcesu uczniów. Tworzą Państwo środowisko, w którym mogą oni rozwijać swoje talenty i umiejętności.
A Wy, Drodzy Uczniowie, stajecie przed nowym rozdziałem nauki. Nadszedł najlepszy czas na  zdobywanie wiedzy, nawiązywanie przyjaźni i odkrywanie
pasji. W tym wszystkim będą Was wspierać Rodzice i Pedagodzy. Pamiętajcie, że każde wyzwanie, z jakim się spotkacie, ma potencjał do nauki i wzrostu. Bądźcie otwarci na nowe doświadczenia, pytajcie, eksperymentujcie i czerpcie radość z osiągnięć.

Szkoła jest unikalną społecznością, która kształtuje przyszłość. Niech rok szkolny 2023/2024 będzie pełen inspiracji i wspólnego rozwoju. Życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów, satysfakcji z osiągnięć oraz mnóstwa radosnych chwil.

Sławomir Kowalewski
Burmistrz Miasta Mława