Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Victor Young do posłuchania w Radiu dla Ciebie i na płycie

Krzysztof Napierski / 23 grudnia 2019

Świetny prezent pod choinkę przygotowało dla miłośników jazzu Radio dla Ciebie. 26 i 29 grudnia na antenie stacji będziemy mogli wysłuchać koncertów, jakie dały zespoły Zbigniewa Namysłowskiego i Kuby Stankiewicza podczas niedawnego Victor Young Jazz Fastivalu Mława ’19. W Miejskim Domu Kultury jest natomiast do nabycia płyta CD Kuby Stankiewicza „The Music of Victor Young”.

W czwartek 26 grudnia w Radiu dla Ciebie będziemy mogli wysłuchać koncertu Zbigniewa Namysłowskiego i Przyjaciół, natomiast w niedzielę 29 grudnia – koncertu zespołu Kuba Stankiewicz Trio. Każda z retransmisji rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa około dwóch godzin. Zachęcamy do wysłuchania koncertów i przeżycia jeszcze raz (lub po raz pierwszy) wspaniałej duchowej uczty!

Melomanów zapraszamy także do Miejskiego Domu Kultury, gdzie do nabycia są płyty Kuby Stankiewicza „The Music of Victor Young”. Znajdziemy na nich dziewięć kompozycji, a wśród nich takie standardy jak „Love Letters”, „Stella by Starlight”, „Alone at Last”, czy – w sam raz na święta – „It’s Christmas Time Again”. Życzymy przyjemnych odsłuchów!

KN / UMM