Zainstaluj aplikację i sprawdź, kiedy przyjedzie autobus MKM-ki | Mława

Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Zainstaluj aplikację i sprawdź, kiedy przyjedzie autobus MKM-ki

Urszula Adamczyk / 20 marca 2024

Kiedy na przystanek przyjedzie autobus MKM-ki? Można to już sprawdzić za pomocą aplikacji „KiedyPrzyjedzie”! Wystarczy zainstalować ją w swoim telefonie.

Aplikacja informuje o rzeczywistym przyjeździe autobusu na dowolny przystanek Mławskiej Komunikacji Miejskiej.
Po zainstalowaniu aplikacji wybieramy miasto – Mława. Po kliknięciu na zakładkę LISTA (na dole ekranu), pojawi nam się lista wszystkich ulic, na których zatrzymują się miejskie autobusy. Po wybraniu ulicy, możemy wskazać kierunek jazdy i przystanek, żeby zobaczyć za ile minut będzie na nim autobus. Możemy również skorzystać z okna „SZUKAJ” w aplikacji i wpisać w nim nazwę przystanku.

Zielone ikony przy nazwach przystanku oznaczają, że mamy do czynienia z informacją uwzględniającą aktualne warunki drogowe i związane z nimi opóźnienia. Uaktualnianie prezentowanych prognoz przyjazdów autobusów dla wybranego przystanku odbywa się automatycznie co 15 sekund.

Z aplikacji można korzystać również na komputerach przez wyszukiwarkę internetową, pod adresem mlawa.kiedyprzyjedzie.pl. Wybierając przystanek możemy skorzystać w wyszukiwarki lub mapy.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w GooglePlay i AppStore, pod nazwą „KiedyPrzyjedzie”.

Wdrożenie systemu ułatwi pracę także naszym dyspozytorom, którzy od teraz posiadają wiedzę o bieżącym położeniu wszystkich autobusów wraz z informacją o odchyleniu w stosunku do rozkładu jazdy. Dane o realizowanych kursach pozwolą nam na jeszcze lepsze dostosowanie oferty przewozowej do potrzeb mieszkańców i znacznie poprawią punktualność.