Wielkość czcionki

Tłumacz Zamigam

Mława

Twoje miejsce.
Twój czas.

Życzenia dla Mławy od miast partnerskich

Krzysztof Napierski / 22 grudnia 2022

Miasta partnerskie Mławy przesłały naszym mieszkańcom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Jak zaznaczali ich nadawcy, dobiegający końca rok 2022 r. przyniósł wiele wyzwań całemu światu. Życzą nam, aby kolejny był pełen pokoju, zdrowia i miłości oraz abyśmy nadal pielęgnowali nasze partnerskie relacje między miastami.

„Mamy szczerą nadzieję, że wszyscy pomyślnie zakończyliśmy rok 2022, rok pełen wielkich wyzwań dla całego świata. Najlepsze życzenia dla nas wszystkich: pokoju na świecie, sukcesów w pracy, zdrowia, miłości, uśmiechu i pomyślności w rodzinie. Szczęśliwego nowego roku!” – napisał Burmistrz Miasta Kriva Palanka Sashko Mitovski.

Życzenia w formie nagrania wideo przesłał Burmistrz Miasta Viernheim Matthias Baaß. „Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom naszych miast partnerskich, od nas tu w Viernheim” – mówi Matthias Baaß. W swojej wypowiedzi wspomina o trudnych czasach w Europie związanych z toczącą się wojną, inflacją i rosnącymi cenami energii. „W tej trudnej sytuacji jest szczególnie ważne, by podtrzymywać nasze partnerskie relacje. Dlatego jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy się w sposób szczególny skupić na naszym partnerstwie miast” – zwraca się do ich mieszkańców. Film z życzeniami z Viernheim można obejrzeć TUTAJ.

„Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku dla Ciebie i wszystkich wyjątkowych przyjaciół z Mławy. Chciałbym, żebyśmy się znowu spotkali, jak najszybciej. Chcę, żeby nasza przyjaźń się nie skończyła. Dzięki za wszystko” – napisał w mailu Antonio Nobilio z włoskiego Moscufo.

KN / KSM