Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Cezary Lewandowski


Nominacja w kategorii Senior i Weteran 2015

Publikowane od
Publikowane do

W kategorii Senior i Weteran możemy oddać swój głos na pięciu nominowanych zawodników. Każdy z nich reprezentuje inną dyscyplinę sportową - MMA, kolarstwo górskie, lekkoatletyka, piłka nożna, kickboxing. Seniorzy i Weterani czekają na Wasze głosy!

C1 Krystian Bielski, Mławskie Centrum Sztuk Walki, MMA

[1]

23 letni Krystian Bielski to świetnie rokujący zawodnik MMA. Sportami walki interesował się już od dzieciństwa. Od 2007 roku trenował wyczynowo kickboxing pod okiem Mirosława Karwińskiego. Po wielu sukcesach w kickboxingu (członek Narodowej Kadry Kickboxingu, reprezentant Polski w 2010 w Mistrzostwach Świata w Serbii oraz w 2011 w Mistrzostwach Europy we Włoszech) zdecydował się na startowanie w formule Mixed Martial Arts. W 2015 roku odniósł następujące sukcesy: Puchar Polski Północnej Time of Masters Gdynia - 1 miejsce, Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Mława - 2 miejsce, Mistrzostwa Polski Sochaczew - 2 miejsce w formule OFS w kategorii do 93 kg.


C2 Bartosz Grędziński, Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne Tempo Mława, kolarstwo górskie

[2]

W największych imprezach kolarstwa górskiego w Polsce stawał kilkunastokrotnie na podium wygrywając m.in. klasyfikację generalną największego cyklu maratonów SK Bank Mazovia MTB Maraton - wygrywając aż 6 etapów. W swojej kategorii wiekowej Bartosz wygrywał maratony w Suszu, Olsztynie, Golubiu - Dobrzyniu, Mrozach,  Nowym Dworze Mazowieckim, Toruniu, Supraślu, Ciechanowie, Lubawie. Poważna kontuzja na początku sezonu nie pozwoliła się wystarczająco przygotować do sezonu, a mimo to obronił tytuł sprzed roku wygrywając prestiżowy Złoty Pierścień Mławy i dzięki ambitnej postawie finiszował jako 7 zawodnik w morderczym wyścigu Mistrzostw Polski w formule XCM.

 

C3 Alfred Jóźwiak, Klub Sportowy Zawkrze Mława, lekkoatletyka

[3]

Wspaniały zawodnik w kategorii Weteran 70+. Posiada rekordy na wielu dystansach. 2015 rok to rok następnych sukcesów, gdzie stawał TYLKO na najwyższym podium. Pan Alfred zdobył pierwsze miejsca w biegach na 60 m i 200 m w Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Toruniu. W Mistrzostwach Polski Weteranów w Radomiu sięgnął po złoto na dystansach 100m i 200m.

 

C4 Szymon Masiak, Miejski Klub Sportowy Mławianka Mława

[4]

Szymon to najlepszy strzelec drużyny seniorów Mławianki Mława. Był kluczową postacią drużyny Mławianki Mława w roku 2015. Na przestrzeni całego roku zdobył najwięcej bramek dla drużyny występującej w IV lidze.

 

C5 Kamil Przybyszewski, Akademia Sztuk Walk SENSHI, kickboxing

[5]

Kamil trenuje w Akademii Sztuk Walk SENSHI kickboxing od ok 1,5 roku. W swojej krótkiej karierze sukcesem okazała się walka w Mistrzostwach Polski w Suszu, gdzie zajął 3 miejsce w walkach light contact w kickboxingu organizowanych przez Polską Federację Kickboxingu. Jest osobą bardzo skromną, życzliwą, która nigdy nie odmówi udzielenia pomocy potrzebującym. Osiągnięte sukcesy sportowe, mają ogromny wpływ na kształtowanie jego charakteru. Kamil w dalszym ciągu uczęszcza na zajęcia i pragnie reprezentować miasto Mława na zawodach sportowych.


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/nominacja-w-kategorii-senior-i-weteran-2015