Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Magdalena Grzywacz


Wyrazy uznania od Zespołu Placówek Oświatowych nr 3

Publikowane od
Publikowane do

Inicjatywa Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego, planującego utworzyć w Uniszkach Zawadzkich Cmentarz Żołnierzy Armii Modlin, spotkała się z aprobatą nauczycieli Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 oraz rodziców uczęszczających tam dzieci.

Dyrektor ZPO nr 3 Elżbieta Bieńkowska (na zdj.) list poparcia w tej sprawie wystosowała do burmistrza 27 września 2016 r. „Rada Pedagogiczna Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie popiera Pana piękną i wartościową inicjatywę budowy Cmentarza Żołnierzy Armii Modlin w Uniszkach Zawadzkich” – czytamy w korespondencji. Jak dodaje autorka listu, nauczyciele postanowili włączyć się w to działanie i ufundować krzyż upamiętniający bohaterów spod Mławy.

Poparcie dla podejmowanych przez burmistrza działań wyrazili także na ogólnoszkolnym zebraniu 22 września br. rodzice dzieci uczęszczających do ZPO nr 3. „W imieniu wszystkich nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, rodziców i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 pragnę przekazać wyrazy uznania dla kolejnej już Pana inicjatywy wyrażającej hołd i ogromną wdzięczność tym, którzy oddali swoje życie broniąc naszego miasta. Należy Im się pamięć nas wszystkich” – dodaje Elżbieta Bieńkowska.

Jest nam niezmiernie miło, że inicjatywa Burmistrza Miasta Mława spotyka się z tak pozytywnym odzewem. Dziękujemy za ten oraz wszelkie pozostałe głosy poparcia.

KN / UMM

Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/wyrazy-uznania-od-zespolu-placowek-oswiatowych-nr-3