Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Magdalena Grzywacz


Piosenka o Mławie podbija Polskę!

Publikowane od
Publikowane do

„Miód dla moich uszu :) Czemu tego jeszcze nie grają w radiu? Świetny teledysk i ta szklarnia bomba efekt. Super band! Pozdrawiamy! :)” – to tylko jeden z licznych pozytywnych komentarzy pod teledyskiem do piosenki Megitzy „Nie ma takiej drogi” zamieszczonym w serwisie YouTube. Informujemy: już grają! Piosenkę o Mławie można od kilku dni usłyszeć na antenie radiowej Jedynki!

 

Nagrany w Mławie teledysk ma już na YouTube’ie ponad 39,3 tys. wyświetleń (stan z 13 listopada 2017 r.). Klip zamieszczono w serwisie 11 października br., co oznacza, że był oglądany średnio ponad 1 155 razy dziennie! Piosenka promująca nasze miasto i klimatyczny filmik bardzo się internautom spodobały. Wystarczy poczytać komentarze. „Znów będę słuchał przez miesiąc w kółko!”; „A Kto taką piękną muzykę wyczarował?:)”; „Jak zawsze Megitza najlepsza :P”; „Kocham <3 <3”; „No i wpadło w ucho staremu bacy z Orawy :D” – to tylko niektóre z nich (pisownia oryginalna).

My także zachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze tej przyjemności, do obejrzenia nagrania i wysłuchania wpadającej w ucho piosenki – również na antenie Programu 1 Polskiego Radia, gdzie można jej słuchać od 5 listopada. Zakochajcie się w Mławie!

KN / UMM

Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/piosenka-o-mlawie-podbija-polske