Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Życzenia dla Mławy z miast partnerskich w Europie

Publikowane od

Do Urzędu Miasta Mława wpłynęły serdeczne życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne dla mieszkańców od naszych przyjaciół z miast partnerskich: macedońskiej Krivej Palanki, włoskiego Moscufo, litewskiego Raseiniai i niemieckiego Viernheim.

Nadawcy życzeń podkreślali w swojej korespondencji przede wszystkim wyjątkowość sytuacji, w jakiej w ostatnich miesiącach znalazły się Europa i cały świat, oraz potrzebę wzajemnej solidarności i wytrwałości. Życzyli mławianom zdrowia, odwagi i wytrwałości w mierzeniu się z codziennymi wyzwaniami.

„Mam nadzieję, że najbliższy rok będzie zupełnie nowy dla nas wszystkich i dla całej ludzkości” – napisał dr Domenico Agresta z Moscufo – psycholog, z którym miasto współpracowało przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Social Dreaming, History and Trauma”. „Dziękujemy Wam za tegoroczną współpracę. Życzymy Wam i Waszym rodzinom zdrowych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021!” – zwrócili się do mławian przedstawiciele niemieckiego miasta Viernheim: burmistrz Matthias Baaß, szef biura ds. kultury i sportu Stephan Schneider oraz Myriam Buddensiek z tegoż biura.

Bardzo dziękujemy wszystkim przyjaciołom z miast partnerskich i życzymy wspaniałego, szczęśliwego i zdrowego nowego roku!

KN / UMM

fot.: Pixabay


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/zyczenia-dla-mlawy-z-miast-partnerskich-w-europie