Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


W zdrowym ciele zdrowy duch – projekt Zespołu Szkół nr 4

Publikowane od

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie biorą udział w projekcie „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Zachęcamy do zapoznania się z ich artykułem oraz materiałami dotyczącymi przedsięwzięcia na dedykowanej mu stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Uczęszczamy do klas IIIB i IIIC w Zespole Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie. Projekt pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch” powstał w porozumieniu z olimpiadą „Zwolnieni z teorii”, polega na uświadamianiu dzieciom i młodzieży, jak zdrowie psychiczne i fizyczne odgrywa rolę w życiu każdego z nas. Patronat nad projektem obejmuje Burmistrz Miasta Mlawa – Pan Sławomir Kowalewski.

Nasze cele to: integracja uczniów w społeczności szkolnej, pomaganie uczniom w rozwoju intelektualnym i społecznym, edukacja na temat składników odżywczych w jedzeniu, uświadamianie dzieciom i młodzieży, jak ważną rolę odgrywa zdrowie fizyczne i psychiczne, zachęcenie do aktywności fizycznej, przedstawienie świadomej diety. Podczas naszego projektu prowadzimy lekcje w naszej szkole, w Szkole Podstawowej nr 7, w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Akademickim Centrum Kształcenia w Mławie. Jesteśmy również aktywni w mediach społecznościowych takich jak:

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100087457804671

Instagram: https://www.instagram.com/w.zdrowymciele/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@wzdrowymciele?_t=8YkxGMQ8xjK&_r=1

Poza mediami społecznościowymi można nas znaleźć na stronie internetowej: https://www.wzczd.pl/

Zapraszamy do sprawdzenia!

ZS nr 4


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-projekt-zespolu-szkol-nr-4