Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Jak się podłączyć do kanalizacji? Mieszkańcom podpowiedzą pracownicy urzędu!

Publikowane od

Wkrótce rozpoczną się procedury odbiorowe na ostatnich spośród ulic na terenie tzw. Zatorza, w których zbudowaliśmy kanalizację sanitarną. Po Wielkiejnocy mieszkańcy położonych przy nich posesji będą mogli podłączać je do sieci. Aby im to ułatwić, niebawem do ich drzwi zapukają pracownicy Urzędu Miasta Mława kolportujący ulotki informacyjne na ten temat oraz udzielający niezbędnych wskazówek.

Pracownicy urzędu odwiedzą mławian mieszkających przy ulicach: Batalionów Chłopskich, Batorego (część), Malinowskiego, Bienia, Kolejowej, Grzybowej, Niecałej (część), Moniuszki, Dworcowej (część), Łącznej, Ciasnej (część), Gdyńskiej (część), LOK (część), Tęczowej, Niskiej, Żuromińskiej (część), Ceglanej i Roweckiego „Grota”. Każdy z nich będzie wyposażony w identyfikator Urzędu Miasta Mława z imieniem i nazwiskiem, nazwą stanowiska i zdjęciem. Poinformują mieszkańców o formalnościach, jakie trzeba załatwić, aby móc podłączyć posesję do sieci kanalizacji sanitarnej oraz zostawią materiały informacyjne.

Fizycznie podłączać się do sieci będzie można nie wcześniej, niż po Wielkanocy, najpierw bowiem muszą zostać sfinalizowane odpowiednie procedury techniczne, m.in. z nadzorem budowlanym i zakładem Wod-Kan. Obecne wizyty pracowników urzędu u mieszkańców mają na celu przygotowanie ich do tego zadania oraz przekazanie niezbędnych informacji.

KN / KSM


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/jak-sie-podlaczyc-do-kanalizacji-mieszkancom-podpowiedza-pracownicy-urzedu