Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Czyste Powietrze – cały czas można składać wnioski

Publikowane od

Przypominamy, że trwa nabór wniosków na dofinansowanie z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze dla zadań termomodernizacyjnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Można je składać za pośrednictwem Urzędu Miasta Mława przez cały rok – nawet do pół roku od momentu rozpoczęcia modernizacji.

Z dniem 3 stycznia 2023 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wprowadził do programu zmiany umożliwiające dostosowanie oferowanych warunków do zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych. Podwyższone zostały progi dochodowe oraz wysokość dotacji. Zachęcamy do zapoznania się ze znowelizowaną ofertą programową Czystego Powietrza oraz korzystania ze wsparcia pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mława przy aplikowaniu o środki pomocowe. W celu usprawnienia obsługi beneficjenta prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt pod nrem 23 654 33 82 wew. 311.

Program jest dedykowany do właścicieli i współwłaścicieli istniejących budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Oferuje trzy poziomy dofinansowania uzależnione od dochodu rocznego beneficjenta lub od dochodu przeliczeniowego przypadającego na członka tworzącego wspólne gospodarstwo domowe. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ oraz TUTAJ.

WGK, KSM


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/czyste-powietrze-caly-czas-mozna-skladac-wnioski