Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Pływacka wiosna z Płetwalem. Klub zaprasza na zawody!

Publikowane od

Klub Pływacki Płetwal Mława zaprasza miłośników rywalizacji na basenie na dwie sportowe imprezy w najbliższym czasie. We wtorek 28 marca 2023 r. w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się II runda Mławskiej Ligi Pływackiej, natomiast 22 i 23 kwietnia (sobota i niedziela) – Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

W Mławskiej Lidze Pływackiej mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu mławskiego. W programie zawodów przewidziano 10 konkurencji na dystansach dostosowanych do kategorii wiekowych uczestników. Każdy zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach i sztafecie. Dla najlepszych przewidziano medale, statuetki i dyplomy.

Podobne nagrody (a do tego puchary dla klubów) czekają na najlepszych w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Mława dla pływania” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Dodatkowo, wzorem poprzednich edycji, do wygrania będzie rower. Rywalizacja odbędzie się w kilkunastu konkurencjach, z podziałem na kategorie wiekowe oraz dziewczęta i chłopców.

Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń można znaleźć w komunikatach organizacyjnych zamieszczonych poniżej.

KN / KSM


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/plywacka-wiosna-z-pletwalem-klub-zaprasza-na-zawody