Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: Krzysztof Napierski


Tańszy węgiel w sprzedaży końcowej

Publikowane od

Do 30 maja 2023 r. Miasto Mława prowadzi sprzedaż końcową węgla kamiennego. Mogą z niej skorzystać osoby mające uprawnienie do dodatku węglowego. Ilość węgla przeznaczonego do sprzedaży końcowej wynosi obecnie 10,3 tony (sortyment: groszek). Nie obowiązują limity ilościowe na osobę. Aktualna cena węgla kamiennego w ramach sprzedaży końcowej po obniżce wynosi 1 500 zł za tonę.

Osoby uprawnione mogą składać wnioski do 30 maja 2023 r. w urzędzie Miasta Mława, w pokoju nr 11. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, urząd skontaktuje się z wnioskodawcą i poprosi o dokonanie wpłaty (można ją będzie uiścić w kasie Urzędu Miasta Mława).

Po zaksięgowaniu wpłaty przez urząd miasta, skontaktuje się on ponownie z wnioskodawcą i zaprosi po odbiór faktury i zaświadczenia upoważniającego do odbioru węgla. Z zaświadczeniem trzeba udać się do składu węgla i odebrać węgiel.

Dystrybutorem węgla na terenie Mławy jest skład firmy Usługi Transportowe i Handel Małgorzata Gadomska przy ul. Tadeusza Kościuszki 55.

BS, KN

fot.: Wikimedia Commons


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/tanszy-wegiel-w-sprzedazy-koncowej