Mława[0]

Opublikowane na: Mława (mlawa.um.gov.pl)

Autor: admin_vobacom


Przebudowujemy ulicę Powstańców Wielkopolskich

Publikowane od

Rozpoczęto przebudowę ulicy Powstańców Wielkopolskich w Mławie, realizowaną w ramach zadania pod nazwą: „Budowa i przebudowa dróg na terenie Miasta Mława”.

Zakres zamówienia obejmuje przebudowę odcinka ul. Powstańców Wielkopolskich na długości ok. 429 mb od skrzyżowania z ul. Płk S. Dudzińskiego do skrzyżowania z ul. A. „Torfa” Załęskiego. W zakresie przebudowy wykonawca zrealizuje roboty rozbiórkowe, roboty ziemne – korytowanie, wykona nową nawierzchnię jezdni głównej z betonu asfaltowego, przebuduje istniejące zjazdy, przebuduje i zbuduje chodniki, przebuduje zatokę parkingową, wykona kanalizację deszczową z PVC i linię oświetleniową ulicy, przebuduje sieć wodociągową.

Prace rozpoczną się od skrzyżowania z ulicą Dudzińskiego.

Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności. W trakcie prowadzonych prac wystąpią utrudnienia i ograniczenia łącznie z zamknięciem fragmentów ulicy.

Prace, na zlecenie Burmistrza Miasta Mława, wykonuje firma KRUSZ-BET PLUS Sp. z o. o., Sp. k. Inwestycja potrwa do sierpnia 2024.

Sylwia Krzykowska / WI

na zdj.: władze miasta z przedstawicielami firmy KRUSZ-BET PLUS tuż po podpisaniu umowy na przebudowę ul. Powstańców Wielkopolskich (fot.: Krzysztof Napierski)


Adres źródłowy: https://mlawa.um.gov.pl/artykul/przebudowujemy-ulice-powstancow-wielkopolskich